Autó-, motorszerelő kollégát keresünk!

Csatlakozz hozzánk

Autó-, motorszerelő

pozícióba!

Cégünk számára fontosak a megfelelő kollégák szakértelme, hogy a vásárlóinknak is a legjobb szolgáltatást nyújthassuk! Célunk a szervizünk bővítése, fejlesztése, amelyet olyan abíciózus kollégákkal szeretnénk elérni, akik szeretnének egy jó cél megvalósításában részt venni!

Főbb feladatok, munkák:

Bővülő csapatunkba Motorszerelő kollégát keresünk!
Fiatalos, nagyszerű csapatba várjuk az új szakemberünket, motorok, quadok teljeskörű szervizeléséhez, javításához.
Jól felszerelt, szép, klímás szerviz, fiatalos csapat, megbízható cég vagyunk!

Munkaidő: Hétfő - Péntek: 08:00 -17:00H, minden második Szombat: 08:00-13:00.
Munkavégzés helye: 4405 Nyíregyháza, Debreceni út 180.

Jól felszerelt, nagyszerű műhellyel várjuk a kedves jelentkezőket!

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Szakértelem
-Autó- vagy motorszerelői végzettség
-Önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség
-Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Szakmai tapasztalat, szakértelem
-Hasonló munkakörben szerzett referenciák
-Elektronikai ismeretek
-Akár vezetői készségek

Amit kínálunk:

-Nettó bér 350e Ft/hó

-Szép, teljesen felszerelt, klímás szervizt

-Fiatalos csapatot

-Versenyképes, hosszútávú bejelentett munkahelyet és fizetést

-Megbízható, stabil hátteret

Magadra ismertél? Várunk szeretettel!
Kérjük küldd el részünkre fényképes Önéletrajzod a jaszmotor.munka@gmail.com címre, a munkakör megjelölésével!
Csak a sikeres pályázókat értesítjük!